+90 (212) 210 10 10

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak temel amacımız yapmış olduğumuz üniversite onaylı sertifika programları ile birlikte evrensel bakış açısı ve uluslararası iş birlikleriyle güçlü bir bilgi donanımına sahip, akademik bilgiyi profesyonel hayata başarıyla aktarabilen, bilimsel düşünce sistemini benimseyen, sorgulayan, üreten, topluma ve ülkesine karşı sorumluluk bilinci taşıyan, ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil edecek ve dünyaya değer katacak bireyler yetiştirmektir.

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi sertifika programları eğitimleri İstanbul Maslak'ta iş hayatının ve şehrin kalbinde, Avrupa'nın en büyük kapalı alanına sahip, gelişmiş teknolojilerle donatılmış 1453 NeoTech Kampüsünde ve İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Silivri Kampüsünde verilmektedir. Bunun yanı sıra Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezimiz tarafından planlanan uzaktan eğitimler (online eğitim) ile katılımcılarımıza üniversitemiz tarafından onaylı e-sertifika programları da düzenlenmektedir.

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, özgün eğitimin yanı sıra kendilerini diğer alanlarda geliştirmek isteyenleri destekleyen bir kurum olarak hizmet vermektedir. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde eğitimler farklı alanlarda konusunda uzman eğitmenler ve sektör profesyonelleri tarafında verilmektedir. Eğitimler tasarlanırken hem akademik bilginin hem de uzmanların tecrübelerinin programlarda yer almasına önem verilmektedir.

Kişisel gelişimine önem veren, kendisini alacağı eğitimler ile alanında başarılı, uzman bireyler haline dönüştürmek isteyen herkes kampüsümüzde düzenlemiş olduğumuz sertifika programları veya uzaktan eğitimli (online eğitim) e-sertifika programlarımıza başvurabilir.