Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

sem.nisantasi.edu.tr
Eğitimler

Ön Kayıt Bitiş: 10.5.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 20

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Bu eğitimle, sosyal medya reklam verme raporları analiz etmeyi öğreneceksiniz.

Eğitim Detayları
Başvuru Formuna Git

Ön Kayıt Bitiş: 4.5.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 30

DGS MATEMATİK KURSU

DGS Sınavı Tarihi : 30 Haziran

Eğitim Detayları
Başvuru Formuna Git

Ön Kayıt Bitiş: 6.5.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 30

Dijital Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı

Programa Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm konularında bilgisini ilerletmek isteyen çalışanlar ve öğrenciler katılabilir. İleride bu alanda kariyer yapmak isteyen veya çalıştığı kurumda dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 süreçlerini yönetmek isteyen herkes için uygun bir eğitimdir.

Eğitim Detayları
Başvuru Formuna Git

Ön Kayıt Bitiş: 4.5.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 15

NLP KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMI

NLP yaşamınızı daha zengin ve doyumlu hale getirmek için duygu, düşünce ve davranışlarınızı yeniden programlayarak olaylara, durumlara, alışkanlıklarınıza, ilişkilerinize verdiğiniz anlamları değiştirerek sizi istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olacak bir yaşam sanatı modelidir.

Eğitim Detayları
Hemen Başvur

Ön Kayıt Bitiş: 13.4.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 18

Otel Yöneticiliği Eğitimi Sertifika Programı

Otellerin temel yönetim dinamiklerini katılımcılara aktarmak, olası sorun ve çözümleri tartışmak, turizm sektöründeki zorlu standartlara uyum sağlayabilecek donanımı sağlamak ve en önemlisi de fark yaratabilmek adına gerekli vizyonu kazandırmaktır. 

Eğitim Detayları
Başvuru Formuna Git

Ön Kayıt Bitiş: 30.3.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 25

Spor Psikolojisi Eğitimi Sertifika Programı

Maksimum Performans ve Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin 3.sünü düzenlediği Spor Psikolojisi Sertifika Programı müthiş kadrosuyla 2019 yılı Ocak ayında açılıyor. 6 gün sürecek sertifika programımızda Türkiye de kariyer yapmış deneyimli eğitmenlerimizle size sunduğumuz bu eğitim fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Eğitim Detayları
Eğitimi Tekrar Talep et

Ön Kayıt Bitiş: 2.3.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 10

Uluslararası Akredite Profesyonel Bilişsel Koçluk Eğitimi

Dünyada ve Türkiye’de hızla yayılan Koçluk mesleğini bir kariyer başlangıcı olarak düşünüyorsanız; “Uluslararası Akredite Profesyonel Bilişsel Koçluk Eğitimi” sertifika programı sizin için doğru bir adımdır. Kişisel Gelişim, artık tüm dünyada bir sektördür. Bu sektörde ayrışmanın tek yolu ise; konusunda uzmanlaşmış bir eğitmenle, profesyonelleşmiş kurumlar tarafından onaylanmış metodolojik bir eğitimi kendi uzmanlığınız haline getirmektir.

Eğitim Detayları
Eğitimi Tekrar Talep et

Ön Kayıt Bitiş: 27.4.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 25

Topraksız Tarım Eğitim Programı

Geleceğin tarım modeli olan topraksız tarım üretim yöntemlerinin anlatılarak, katılımcılarımızın topraksız tarımı detayları ile öğrenmesi ve uygulamaya geçebilmesini sağlamaktır.

Eğitim Detayları
Başvuru Formuna Git
Hakkımızda

Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, özgün eğitimin yanı sıra kendilerini diğer alanlarda geliştirmek isteyenleri destekleyen bir kurum olarak hizmet veriyor. Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinde eğitimler farklı alanlarda konusunda uzman eğitmenler ve sektör profesyonelleri tarafında veriliyor. Eğitimler tasarlanırken hem akademik bilginin hem de uzmanların tecrübelerinin programlarda yer almasına önem veriliyor…