Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

sem.nisantasi.edu.tr

Nişantaşı Üniversitesi Yaşam Boyunca Yanınızda!

Nişantaşı Üniversitesi, evrensel bakış açısı ve uluslararası iş birlikleriyle güçlü bir bilgi donanımına sahip, akademik bilgiyi profesyonel hayata başarıyla aktarabilen, bilimsel düşünce sistemini benimseyen, sorgulayan, üreten, topluma ve ülkesine karşı sorumluluk bilinci taşıyan, ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil edecek ve dünyaya değer katacak bireyler yetiştirmek amacıyla çalışıyor.

Teorik bilgiyi daima pratikle besleyerek, öğrencilerini profesyonel yaşama hazırlayan Nişantaşı Üniversitesi, akademik eğitimin yanı sıra birçok farklı kurum ile yürüttüğü anlaşmalarla, öğrencilerini profesyonel hayatta başarılı olacak şekilde hazırlıyor.

Toplam 3 kampüse sahip Nişantaşı Üniversitesi’nin, Avrupa’nın en büyük kapalı alanına sahip, en gelişmiş teknolojilerle donatılmış 1453 Neotech Kampüsü, İstanbul Maslak’ta, iş hayatının ve şehrin tam kalbinde yer alıyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen Üniversitesi olan Nişantaşı Üniversitesi küresel bir oyuncu olmanın önemine inanıyor. Bunun için öğrencilerine Erasmus+ ve benzeri küresel değişim programları, uluslararası staj ve çalışma imkanları, yurtdışı bağlantıları ve İngiltere Dil okulu gibi birçok imkan sunuyor.

Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, özgün eğitimin yanı sıra kendilerini diğer alanlarda geliştirmek isteyenleri destekleyen bir kurum olarak hizmet veriyor. Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinde eğitimler farklı alanlarda konusunda uzman eğitmenler ve sektör profesyonelleri tarafında veriliyor. Eğitimler tasarlanırken hem akademik bilginin hem de uzmanların tecrübelerinin programlarda yer almasına önem veriliyor…