Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

sem.nisantasi.edu.tr
Eğitimler

Ön Kayıt Bitiş: 8.2.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 30

Çalışma Ortamlarında Duygu ve İhtiyaç Odaklı İletişim Atölyesi

Nişantaşı Üniversitesi - Sürekli Eğitim Merkezi Çalışma Ortamlarında Duygu ve İhtiyaç Odaklı İletişim Atölyesi Şiddetsiz İletişim Yöntemi ile Farkındalık Eğitimi

Eğitim Detayları
Hemen Başvur

Ön Kayıt Bitiş: 22.2.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 15

Sihirli Kelimelerle Diksiyon Ve Hitabet Sanatı

Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim olan, dilini daha iyi kullanmayı hedefleyen, topluluk önünde konuşurken çeşitli sıkıntılar yaşayan, heyecanı ve stresi kontrol etmek isteyen, iletişim tekniklerini öğrenmeyi amaçlayan herkese açıktır.

Eğitim Detayları
Hemen Başvur

Ön Kayıt Bitiş: 15.2.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 25

Yaratıcı Yazarlık: Roman/Hikaye Yazarlığı

Yazmak İçin Sihirli Sözcüğü Biliyor Musunuz?’

Eğitim Detayları
Hemen Başvur

Ön Kayıt Bitiş: 15.2.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 25

Spor Psikolojisi Eğitimi Sertifika Programı

Maksimum Performans ve Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin 3.sünü düzenlediği Spor Psikolojisi Sertifika Programı müthiş kadrosuyla 2019 yılı Ocak ayında açılıyor. 6 gün sürecek sertifika programımızda Türkiye de kariyer yapmış deneyimli eğitmenlerimizle size sunduğumuz bu eğitim fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Eğitim Detayları
Hemen Başvur

Ön Kayıt Bitiş: 1.3.2019

Maksimum Katılımcı Sayısı: 10

Uluslararası Onaylı “Uzman Koç” Sertifika Programı

Dünyada ve Türkiye’de hızla yayılan Koçluk mesleğini bir kariyer başlangıcı olarak düşünüyorsanız; “Uzman Koç” sertifika programı sizin için doğru bir adımdır. Kişisel Gelişim, artık tüm dünyada bir sektördür. Bu sektörde ayrışmanın tek yolu ise; konusunda uzmanlaşmış bir eğitmenle, profesyonelleşmiş kurumlar tarafından onaylanmış metodolojik bir eğitimi kendi uzmanlığınız haline getirmektir.

Eğitim Detayları
Hemen Başvur
Hakkımızda

Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, özgün eğitimin yanı sıra kendilerini diğer alanlarda geliştirmek isteyenleri destekleyen bir kurum olarak hizmet veriyor. Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinde eğitimler farklı alanlarda konusunda uzman eğitmenler ve sektör profesyonelleri tarafında veriliyor. Eğitimler tasarlanırken hem akademik bilginin hem de uzmanların tecrübelerinin programlarda yer almasına önem veriliyor…